Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Ezinenin Sesi -Haberin Adresi-

KÜÇÜKKUYU BELEDİYESİNDE KORONA PANİĞİ…

KÜÇÜKKUYU BELEDİYESİNDE KORONA PANİĞİ…
Reklam

KÜÇÜKKUYU BELEDİYESİNDE KORONA PANİĞİ

Çanakkale’ni Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu Beldesine bir belediye personelinde yapılan COVİD 19 testinde sonucun pozitif çıkması sonucu, en son görüştüğü kimine göre 7 kimine göre 9 belediye çalışanı önlem amacıyla 14 gün süre ile evlerinde karantinaya alındı.

Edinilen bilgilere göre, Akçay’da yaşayan bir bayan personelin akrabasında yapılan test sonucu COVİD 19 tespit edilince evde yaşayan diğer kişilere de yapılan test sonucu Küçükkuyu Belediyesinde çalışan kişide de test sonucu pozitif çıktı.

Bunun üzerine yapılan soruşturmada bayan personelin Belediye Başkanlığının düzenlediği bir mıntıka temizliği etkinliğinde sosyal mesafe uygulanmadan çok sayıda personelin bir minibüse bindirildiği ve temizlik yapılacak alanlara bu şekilde taşındığı, Mıntıka temizliği yapılırken de yakın temas yaşandığı sosyal mesafe uygulanmadan toplu fotoğraf çekildiği bilgisi üzerine belirlenen kişiler önlem amaçlı 9 personelin evinde 14 gün süre ile evlerinde işe gelmeyerek karantinaya alındığı öğrenildi.

Belediye BAŞKANI Cengiz BALKAN Konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi..,

Ülkemizi ve dünyamızı son 4 aydır etkisi altına alan Koronavirüs hastalığı halen yayılmaya devam etmektedir. Ne yazıkki belediyemizin idari kısmında görev yapan ve Edremit’te ikamet eden bir personelimize şehir dışında katılmış olduğu bir cenazede koronavirüs hastalığı bulaştığı tespit edilmiştir. Bu durumu haber alır almaz ilgili sağlık kurumları ile iletişime geçerek gerekli tedbirleri almış bulunmaktayız. Alınan tedbirler kapsamında idari bölümde görev yapan bazı çalışanlarımızın karantinaya alındığını sizlerle paylaşmak isterim.?Sevgili hemşehrilerim, Küçükkuyu Belediyesi olarak bu zor koşullarda dahi önlemlerimizi alarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz ve çalışmaya edeceğiz. Bu zor günlerde sizlerden sosyal mesafe ve maske kurallarına uymanızı rica ediyor, mesai arkadaşıma ve ailesine acil şifalar diliyorum.dedi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ