Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Ezinenin Sesi -Haberin Adresi-

EZİNE BELEDİYESİ YENİ BİR PROJEYE DAHA İMZA ATARKEN Konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı..

EZİNE BELEDİYESİ YENİ BİR PROJEYE DAHA İMZA ATARKEN Konuyla ilgili şu açıklamaları  yaptı..
Reklam

Ezine Belediyesi yeni bir porjeye daha imza atarken Başkan Güray YÜKSEL konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi..

İKLİM DEĞİŞİKLİĞİNE UYUM PROJESİ PROTOKOLÜMÜZÜ İMZALADIK..

İklim Değişikliğine Uyum Programı Kapsamında Avrupa Birliği ve Ülkemiz Tarafından Eş Finansman İle Fonlanan Ve Ülkemizde İlk Defa Uygulanacak Olan “Save Water With The Sunshine (SAWAS)” Projesi ile İlgili Protokolümüzü Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitemizde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörümüz Prof.Dr.Sedat MURAT,Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektör Yardımcımız Prof.Dr.Süha ÖZDEN,Ezine Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Doç.Dr.R.Cüneyt ERENOĞLU ÇOBİLTUM Müdürümüz Prof.Dr.Sermet KOYUNCU’nun Katılımlarıyla İmzadık.

“Save Water with The Sunshine (SAWAS) Güneş Işığıyla Suyu Koru Temalı Projemizde Kuraklıkla Mücadelede İnovatif Bir Yaklaşım Sunacağız. Projemiz Kapsamında,Ezine Bölgemizde Yer Alan Bahçeli Köyümüzde Bulunan Bahçeli Sulama Göletine Yüzdürme Tekniğiyle Kurulacak Güneş Panelleri İle Suyun Buharlaşmasının Önlenmesi, Göleti Kirleten Mikroorganizma İle Mücadele Ve Güneş Panelleri İçin Kendini Temizleyen Yüzey Malzemesi Geliştirilmesi Planlanmaktadır.

Ayrıca Yine Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitemizin ve Belediyemizin İşbirliğinde İpek Kozacılığı Alanında da Güzel Bir Projemiz Olacak.Bu projeyle,Hem Ezinemize,Hem Çanakkalemize Hemde Dünyaya Katkı Sunmuş Olacağız.Ezine İlçemiz Termal ve Sağlık Turizmiyle,Zeytini, Peyniri ve Hayvancılığıyla,
İpekçiliğiyle Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesiyle Adını Söz Ettirmeye Devam Edecektir.

Projelerimizin Ezinemize Çanakkalemize ve Ülkemize Hayırlı Olmasını Diliyoruz..
Sedat MURAT
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü
Güray YÜKSEL
Ezine Belediye Başkanı

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ