Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Ezinenin Sesi -Haberin Adresi-

BİR DEĞER DAHA EZİNE YE VEDA ETTİ.

BİR DEĞER DAHA EZİNE YE VEDA ETTİ.
Reklam

Ezine İlçe tarımda 7 yılı idarecilik olmak üzere 9 yıldır görev yapan İlçe Tarım Müdür Ramazan EREN Çanakkale ye tayin olmasıyla Ezine ye veda etti.Uzun yıllar görev yaptığı süre zarfında Ezine de büyük küçük bir çok insanın takdir ve sevgisini kazanan EREN yaptığı veda açıklamasında Ezine ye ve dostlarına şu açıklamayı yaptı.

Sevgili Dostlar, Değerli Ezine’liler.
Çanakkale İl Müdürlüğümüzde Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü olarak görevlendirmem nedeniyle 7 yılı idarecilik olmak üzere 9 yıldır görev yaptığım ilçemizden bugün itibariyle ilişik kesmiş bulunmaktayım. Ezine’de görev yaptığım sürece bir gün buradaki görevimi tamamlayıp ayrılacağımı ve makamların gelip geçici olduğunu aklımdan çıkarmadan güler yüzle, çözüm odaklı, makam odamın kapısını hiç kapatmadan, kalp kırmadan ve vatandaşlarımıza hep devletin şefkatli yüzü ile hizmet etmeye gayret ettim inşallah başarılı olabilmişimdir. Bundan sonra da aynı düşünceler ile Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde öncelikle ilimiz bitkisel üretimi olmak üzere ülkemiz tarımı için canla başla çalışmaya devam edeceğim. İlçe Müdürlüğü görevini uzun yıllar tanıdığım üç yıldır birlikte çalıştığımız Veteriner Hekim İsmail Bilir kardeşime emanet ediyorum. Bu güne kadar bana destek olduğunuz gibi O’na da destek olacağınızı bildiğim için gözüm arkada kalmayacak. Bu vesile ile;
Altıbuçuk yıldır birlikte çalıştığımız ve bize hep destek olan İl Müdürümüz Sayın Erdem Karadağ’a, birlikte çalışmaktan onur duyduğum kaymakamlarımız şimdiki Denizli Valisi Sayın Ali Fuat Atik’e, Bulancak Kaymakamı Sayın Ali İkram Tuna’ya ve Ezine Kaymakamımız Sayın Dr. Hacı Arslan Uzan’a, Ezine Belediye Başkanımız Sayın Güray Yüksel’e, Geyikli Belediye başkanımız Sayın Mevlüt Oruçoğlu’na, Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Ünsal’a, İl Genel Meclisi üyelerime, İl Müdür yardımcılarımıza, Şube Müdürlerimize ve diğer İlçe Tarım Müdürlerimize, Ezine’mizde beraber görev yaptığımız tüm kurum amirlerimize, Ziraat Odası, Ezine Peynirciler Derneği ve Tüm STK başkanlarımıza, Çanakkale Ticaret Borsamıza, Ezine’mizde faaliyet gösteren Mandracılarımıza, Zeytin ve Zeytinyağı ile tarıma dayalı diğer sektör firmalarımıza, İlçe Müdürlüğümüz hizmetlerinde bizlere hertürlü desteği veren eski yeni tüm Muhtarlarımıza, Kooperatif Başkanlarımıza, Ezinemizin değerli üreticilerine, bilhassa uzun yıllar birlikte mesai yaptığımız kederimizi, sevincimizi paylaştığımız tüm mesai arkadaşlarıma ve bana daima destek olan aileme sonsuz teşekkür ediyorum. İstemeyerekte olsa kalp kırdıysam affımı diliyor, haklarınızı helal etmenizi istiyorum.dedi..

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ