Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Ezinenin Sesi -Haberin Adresi-

EZİNE KAYMAKAMI DR.HACI ARSLAN UZAN DAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI…

EZİNE KAYMAKAMI DR.HACI ARSLAN UZAN DAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI…
Reklam


Üç aylar içerisinde idrak edeceğimiz mübarek gecelerden birisi olan sevgi ve kardeşlik bağlarının pekiştiği, manevi değerlerin güç kazandığı Miraç Kandiline erişmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Yüce Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) hikmet dolu yolculuğunun gerçekleştiği ve İslam âleminin asırlardan bu yana büyük bir coşkuyla idrak ettiği bu gece; diğer kandil geceleri gibi insanın gönlünü aydınlatan, manevi değerlerin güçlenmesine vesile olan, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin yaşandığı, manevi dünyamızın aydınlandığı özel günlerdendir.
Tüm dünyanın başta küresel salgın olmak üzere terör, göç, doğal afetler gibi sorunlarla mücadele ettiği bu olağanüstü günlerde bizlere düşen en önemli görev, inancımızdan ve kültürümüzden aldığımız güç, sabır ve sağduyu ile hareket ederek umutsuzluğa düşmeden gerekli tüm tedbirlere uyarak bu zorlu sınavı birlikte atlatmaktır.
Bu duygularla; Türk ve İslam âleminin Miraç Gecesini tebrik ediyor, tüm insanlığın, aff, rahmet, bereket, sağlık ve huzura kavuşmasına vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Dr. Hacı Arslan UZAN
Ezine Kaymakamı

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ