Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Ezinenin Sesi -Haberin Adresi-

GEYİKLİ ZEYTİN VE ZEYTİN YAĞI TESCİLLENDİ..

GEYİKLİ ZEYTİN VE ZEYTİN YAĞI TESCİLLENDİ..
Reklam

GEYİKLİ ZEYTİN VE ZEYTİN YAĞI TESCİLLENDİ..
Geyikli Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından Geyikli zeytin ve zeytin yağının COĞRAFİ İŞARET TESCİL BELGESİ alınarak Geyikli ye yeni bir iğve kazandırıldı.
Bundan böyle Geyikli ve bölgesindeki üreticiler ürünlerini tescil logasıyla satışlarını yaparak yeni pazarlarla tanışmış olacaklar.
Kooperatif Başkanı Tayfur CAN yaptığı açıklamada zor şartlarda yaptığımız çalışmaların sonucunda bu belgeyi aldık diyerek konuşmasını şu sözlerle bitirdi.

Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Murat YILDIRIM konuyla ilgli yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Prof.Dr.Murat ŞEKER ise alınan COĞRAFİ İŞARET TESCİL BELGESİ’NİN önemi ve bölge zeytin ve zeytin yağının önemi hakkında yaptığı konuşmada şunları söyledi.


Bitkisel üretim şube müdürü Ramazan EREN ise COĞRAFİ İŞARET TESCİL BELGESİNİN alınması sürecinde yapılan çalışmalarda emeğe geçenlere teşekkür ederken konuyla ilgili görüşlerini şöyle çıkladı.

Kooperatif Başkanı Tayfur CAN ve yönetim kurulunun düzenlemiş olduğu toplantıya Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat YILDIRIM, Bahçe Bitkileri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Murat ŞEKER, Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Öğretim Üyesi Dr. Mehmet Ali GÜNDOĞDU, Bitkisel Üretim Şube Müdürü Ramazan EREN, Ezine İlçe Tarım ve Orman Müdürü İsmail BİLİR,Geyikli Esnaf Santkarlar Odası Başkanı Niyazi TUNCEL ve İyi Parti Belde Başkanı Akın TUNCEL katılarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ