Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Ezinenin Sesi -Haberin Adresi-

EZİNE BELEDİYE BAŞKANI GÜRAY YÜKSEL DEN ESNAFA DESTEK..BELEDİYE MECLİSİ PAZARTESİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR

EZİNE BELEDİYE BAŞKANI GÜRAY YÜKSEL DEN ESNAFA DESTEK..BELEDİYE MECLİSİ PAZARTESİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR
Reklam

Ezine Belediye Başkanı Güray YÜKSEL pandemi dolasıyla maddi sıkıntı çeken esnafa destek olmak amacıyla Belediye olarak nakdi destek verecek..

Ezine Belediyesinden yapılan açıklama şöyle.

EZİNE BELEDİYESİ PANDEMİDE KAPANAN MADDİ SIKINTI YAŞAYAN ESNAFA NAKDİ DESTEK İÇİN BELEDİYE MECLİSİ PAZARTESİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR

Ezine Belediye Başkanı Güray YÜKSEL covid-19 salgının yayılımını azaltmak amacıyla faaliyetleri genelge ile durdurulan Ezine İlçesindeki esnaflara 750 TL nakdi destek yapılması ve mülkiyeti ezine belediyesine ait faaliyet göstermeyen işyerlerinden kira alınmaması için Belediye Meclisini Pazartesi Günü Olağanüstü Topluyor. Ezine Belediyesi tarafından sağlanacak nakdi destek paketinden salgın sürecinden etkilenen esnaflar yararlanabilecek. Destek paketinden yararlanmak isteyen Ezine ilçesindeki esnaflar başvuralarını Ezine Belediyesi internet sitesi üzerinden online olarak yapabilecekler. Başkan Yüksel yaptığı açıklamada pandemi sürecinde toplum olarak zor günler geçiriyoruz bu süreçte vatandaşlarımızın sağlığını korumak ve salgının yayılımını azaltmak için ücretsiz maske dağıtımından dezenfekte çalışmalarına kadar birçok çalıştırma gerçekleştirdik. Bu süreçte ekonomik olarak olumsuz etkilenen esnaflarımız oldu. Salgının ekonomik olumsuzlarını ortadan kaldırmak ve esnafımıza bir nebze can suyu olması adına bu süreçten etkilenen esnaflarımıza nakdi yardım desteği sağlayacağız süreçten etkilenen ezineli hemşehrilerimiz için de gıda paketi desteği sağlamaya devam edeceğiz. Ayrıca covid-19 salgını dolayısıyla maddi olarak etkilenen dar gelirli hemşehrilerimiz için nakdi yardımlar merkezi Hükümetimizin destekleriyle Ezine Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfımız tarafından ihtiyaç sahiplerine yardım desteği ödemeleri yapılmaya devam ediliyor. Bu zorlu süreci devlet ve millet dayanışması ile hep birlikte üstesinden geleceğiz dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ