Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Ezinenin Sesi -Haberin Adresi-

GEYİKLİ CHP DE SIKINTI BİTMİYOR.ESKİ BAŞKAN İSTİFA ETTİ.

GEYİKLİ CHP DE SIKINTI BİTMİYOR.ESKİ BAŞKAN İSTİFA ETTİ.
Reklam

GEYİKLİ CHP DE SÜPRİZ İSTİFA…
Geyikli CHP teşkilatında 2 dönem Belde Başkanılığı yapan Şükrü TAŞKIN partisin den istifa ederek Ak Partiye katılarak kaydını yaptırdı.
Geyikli Ak Parti binasında düzenlenen kayıt törenine Belde Başkanı Mustafa KİRVELİ,Ak Parti Ezine İlçe Başkanı Mehmet ÜNSAL ve Ezine Gençlik Kolları Başkanı Burak KAYHAN katılımı ile yapıldı.
TAŞKINA rozeti Ezine Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet ÜNSAL tarafından takılırken konuyla ilgili Başkan ÜNSAL şunları söyledi..”Geyikli beldemizde bugün önemli bir gün yaşıyoruz. Daha öncesinde CHP belde başkanı olarak görev yapan kardeşimiz Şükrü TASKİN ,
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 tam bağımsız hedefleri ve dünya lideri olduğundan dolayı AK Parti’ye üye olmak istediğini bizlere bildirdi. Biz de teşkilatımız olarak sevinçle karşılayıp parti teşkilatımıza üyeliğini kabul ederek gerçekleştirdik.dedi”

Şükrü TAŞKIN ise Ak Partiye geçişi ile şu açıklamada bulundu.” iki dönem CHP Belde başkanlığı görevini yürüttüm kendi arzu ve isteğimle CHP den istifa ederek Ak Parti Ailesine katılmaya karar verdim.Çok kıymetli Ezine İlçe Başkanım Mehmet ÜNSAL ve çok kıymetli Belde Başkanım Mustafa KIRVELİ ile görüşerek CHP’den istifa ettim. İki dönem burada Geyikli CHP belde Başkanlığı görevini yürüttüm. Dediğim gibi kendi arzum ve isteğim ile CHP’den istifa ederek Ak Parti ye geçtim çünkü burada partinin ve gerekse belediye başkanın uyum içerisinde çalışmalarına şahit oldum bu sebeplerden dolayı CHP’den istifa ediyorum, AK Parti’ye geçiyorum Taşkın sözlerinin devamında .Belediye Başkanımız Mevlüt ORUÇOĞLU’nun Geyikli Beldemize hizmet ve çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ifade eden Şükrü TASKİN bundan sonra Yoluma ak parti ailesi ile devam edeceğim her sey Geyikli için dedi….

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ