Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Ezinenin Sesi -Haberin Adresi-

ÇANAKKALE AK PARTİ İL BAŞKANI NAİM MAKAS TEŞKİLATLARI 1915 KÖPRÜSÜNÜ GEZDİRİYOR….

ÇANAKKALE AK PARTİ İL BAŞKANI NAİM MAKAS TEŞKİLATLARI 1915 KÖPRÜSÜNÜ GEZDİRİYOR….
Reklam

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı köprü ziyaretlerine aralıksız bir şekilde devam ediyor.
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, İl yöneticileri Arzu Bendeş, Rasime Beyaz Lâpseki de yapımı tüm hızla süren 1915 Çanakkale Köprüsünün şantiyeni Yenice teşkilatına gezdirdi.
Başkan Makas Brifing Verdi
İl Başkanı Naim Makas İl Teşkilatı’yla birlikte ilçe teşkilatlarına Köprüye ilgili bilgi verdi başkan Makas Köprü ziyareti sonrası şu açıklamayı yaptı.
Makas “Bugünün bizim için ayrıca bir önemi ayrıca bir kıymeti var. Bugün burada gerçekten tarih yazılan bir kentte, tekrardan tarih yazılan bir ana şahitlik ediyoruz. Bu köprü sadece Çanakkale’de değil tüm dünyada ses getiren, birçok anlamda ilkleri yaşatan bir şaheser oldu adeta. Hem Mimari hem Mühendislik harikası diyebiliriz. Hem de Çanakkale’ye çağ atlatacak, Çanakkale’yi başka bir seviyeye başka bir platforma taşıyacak çok kıymetli bir yatırım olarak görüyoruz.” dedi.
“Yenice’yi de Ezine’yi de Gelibolu’ya bağlayan bir köprü”
Başkan Makas, kendilerine brifing veren mühendise ve şantiyede çalışan personele ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere bakanlıklara ve AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nu alkışlayarak teşekkür etti. Sözlerinin devamında; “Bu yatırım Çanakkale’ye çok büyük çağ atlatacak. Bununla beraber buradaki şaheserin hepimiz için Çanakkale’miz için çok anlamlı. Bu köprü sadece Lapseki’yi Gelibolu’ya bağlamıyor, Yenice’yi de Ezine’yi de Gelibolu’ya bağlayan bir köprü. Çanakkale, sadece Türkiye’ye değil Dünyaya kapılarını açan bir kent haline gelecek inşallah. Biz bununla gururluyuz. Ocak ayında İnşallah ilk araç geçişimizi yapacağız. Açılışını da inşallah bu yıl sonunda ya da 18 Mart’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile beraber açmayı ümit ediyoruz.” Dedi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ