Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Ezinenin Sesi -Haberin Adresi-

EZİNE BELEDİYESİ’NİN YATIRIM VE TEMEL ATMA TÖRENLERİ YAPILDI.

EZİNE BELEDİYESİ’NİN  YATIRIM VE TEMEL ATMA TÖRENLERİ YAPILDI.
Reklam

Ezine Belediye Başkanı Güray YÜKSEL ve ekibinin yaptığı yatırımların ve yapılacak hizmetlerin açılış ve temel atma törenleri Ak Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent TURAN ve Çanakkale Milletvekili Julide İSKENDEROĞLU’NUN katılımları ile yapıldı.

İlk olarak panayır yerine yapılan Zümrüdü Anka 84 adet konutun temeli atılırken Esentepeye yapılan İlayda SEVİNÇ Gündüz Bakım Evi ve Kreşin Açılışı yapıldı.

Ardından yeni yapılan Kapalı pazaryerinin açılışı ve yüzme havuzunun temel atma töreni yapılırken açılışla ilgli konuşma yapan Başkan GÜRAY YÜKSEL yaptığı konuşmada şunları söyledi.”’Ak Parti Grup Başkan Vekilimiz Sn.Bülent Turan, Ak Parti Çanakkale Milletvekilimiz Sn.Jülide İSKENDEROĞLU,Ezine Kaymakamımız Sn.Hacı Arslan UZAN İl Başkanımız Sn.Naim MAKAS,İl Genel Meclis Başkanımız Sn.Nejat ÖNER İlçe Başkanımız Sn.Mehmet ÜNSAL,İlçe Yönetim Kurulu Üyelermiz, İl Genel Meclis Üyemiz Sn.Murat YAHYA SEZGİN,Belediye Meclis Üyelerimiz, Kadın Kolları Başkanımız Sn.Özlem AKYÜZ,Gençlik Kollları Başkanımız Sn.Burak KAYHAN ve Stk Başkanlarımızın Katılımlarıyla başta İlayda SEVİNÇ Gündüz Bakım Evi ve Kreşimiz’in Açılışını Gerçekleştirdik. Yaptığımız bu eserlerimizin yapılmasında büyük destekleri olan Ak Parti Grup Başkan Vekili Bülent TURAN ve Milletvekilimiz Julide İSKENDEROĞLU NA Ezinem adına teşekkür ederim. Durmak yok yola devam derken yapılan hizmetlerimiz ve yapılacak yeni yatırımlarımız Ezinemize Hayırlı Uğurlu Olsun…dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ