Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Ezinenin Sesi -Haberin Adresi-

MUHTARLAR DERNEĞİNİN KAHVALTISINDA DİĞER İL GENEL MECLİS ÜYELERİ VE PARTİ BAŞKANLARI NEDEN YOK…

MUHTARLAR DERNEĞİNİN KAHVALTISINDA DİĞER İL GENEL MECLİS ÜYELERİ VE PARTİ BAŞKANLARI NEDEN YOK…
Reklam

Ezine Muhtarlar Derneği Başkanı Oktay AKAY öğretmen evinde düzenlemiş olduğu Kaymakam Yunus KIZILGÜNEŞ ile tanışma kahvaltısında diğer parti teşkilatların başkanları,İl Genel Meclis üyelerinin olmaması dikkat çekti.
Siyaset güdülmeden yapılması gereken bu gibi durumlar sıkıntı yaratırken Ezine CHP İlçe Başkanı Caner ŞAHİN Gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi.”Muhtarlar Derneğinin 17Eylül Cuma günü (bu sabah) ilçemize görevine yeni başlayan kaymakamımız için düzenlemiş olan muhtarlar ile tanışma kahvaltısına AKP Dışında hiç bir parti ve seçilmişler davet edilmemiştir.
Ezine seçim bölgesinde halkımızın teveccühü ile 8000 küsür oy alarak temsil eden CHP’li iki il genel meclis üyemize Muhtarlar Derneği başkanı tarafından çok büyük bir saygısızlık yapılmıştır.
Tüm Muhtarlarımızı temsil eden böyle güzide kurumun başındaki kişinin devlet ve toplum terbiysinden yoksun olması düşündürücü ve kabul edilemez bir durumdur.
Kurumu AKP’ nin arka bahçesi olarak kullanmaya çalışan Muhtarlar Derneği başkanı Oktay Akay’ı Halkın iradesine ve demokrasi ye yapmış olduğu saygısızlık sebebiyle şiddetle kınıyor ve İSTİFA ya davet ediyoruz..dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ