Reklam
Reklam

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
Ezinenin Sesi -Haberin Adresi-

EZİNE MHP DE SIKINTI…

EZİNE MHP DE SIKINTI…
Reklam

9 Ocakta yapılan Ezine Esnaf Sanatkar Odası seçiminin ardından Ezine Milliyetçi Hareket Partisinde sıkıntılı günler yaşanmaya başlandı.

Oda Seçim sonuçlarının belli olmasından sonra partiden istifaların başlamasıyla Ezine’nin gündemine oturdular.Edilen bu istifalar sonucunda Ezine MHP İlçe Başkanı Tahsin YÜKSEL konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi.”Milliyetçi Hareket Partisi Ezine İlçe Teşkilatı olarak göreve geldiğimiz günden beri her zaman benimsemiş olduğumuz doğruluk, dürüstlük ve dik duruşumuzdan asla ödün vermedik..Esnaf Odası Seçimlerin Öncesinde Bütün Esnaf Odası Adayları yönetimlerine adam talebinde bulundu. Bunun için geniş katılımlı parti toplantısı düzenledim.Yönetim kurulunda Dava Arkadaşlarıma Fikirlerini sordum.Yönetimlere girme talepleri olmadıklarını belirttiler.bu doğrultuda her 2 adayı da destekleyen arkadaşlarımız olduğu için yönetim kurulunda olan arkadaşlarımızın birbirlerine kırılmamaları ve darılmamaları için parti yönetimine zarar vermemek adına hür ve özgür iradelerine bıraktım.Kendim de tarafsız oldum. Bu bağlamda kaybetmenin faturasını partimize ve dava arkadaşlarımıza maal etmeye çalışan, partimize karalama kampanyası düzenleyen arkadaşlara sesleniyorum bu durumu kullanarak sosyal medyadan algı oluşturup istifa ettiğini açıklayanların teşkilatçılıkla uzaktan yakından alakası yoktur.Menfaatleri doğrultusunda hareket edenler teşkilatçı olamazlar.Aklı sıra Furyaya Kapılıp üye olmadıkları halde istifa açıklayanların ise akıl ve mantıkla izah edilecek yanları hiç yoktur. Çok merak etmekteyiz sosyal medyadanmı parti üyesi olmuşlar ? biz Milliyetçi Hareket Partisi Olarak Ezine’miz için en iyisini düşündük ve elimizden gelenin en iyisini yaptık ve yapmaya çalışacağız.
Bundan sonrada her zaman olduğu gibi ezinemiz için siyasetimizi kimsenin menfattine göre kullanmayacığımızı herkes açık şekilde bilsin.
MHP Ezine İlçe teşkilatı her daim esnafının yanındadır TEŞKİLATÇILIK AĞIR YÜKTÜR HER KES KALDIRAMAZ dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ